Apie projektą

Kokybė ir ekologija

Pilaitės parko statyboms naudojami ekologiški 17,5 cm. keraminiai blokeliai, šiltinti 20 cm. polistireniniu putplasčiu. Keraminių blokų mūras palankiai veikia žmogaus organizmą, garantuoja gyventojams sveiką aplinką, harmoningai įsilieja į jų gyvenimą, tarsi priartindamas statinius prie natūralios gamtos ir neišskiria žmogaus organizmui jokių pavojingų medžiagų.

Puikus butų išplanavimas

Projekte „Pilaitės parkas“ tikrai rasite butą, tenkinantį Jūsų poreikius.
Grįžtantiems į namus tik poilsiui siūlome 1 kambario 20,50 – 29 kv.m. butus.
Pageidaujantys atskirų erdvių galės išsirinkti tinkamą 2 kambarių 42-47 kv.m. butą su išskirta virtuvės zona. Šeimoms siūlome rinktis iš racionaliai suprojektuotų ekonomiškų 3 kambarių 51-55 kv.m. butų. Ieškantiems didesnės erdvės pasiūlysime 77 kv.m. Beveik visi butai su balkonais ar nedidelėmis terasomis, viršutinių aukštų butai turi erdvias terasas ant stogo.

Patogu gyventi

Gyvenimo komfortą užtikrins šalia esančios mokyklos, vaikų darželiai, prekybos centrai. Nors XVI a. Pilaitėje buvo didikų Viršilų dvaras, veikė vandens malūnas, kalvė, lentpjūvė, mūsų dienomis šis Vilniaus rajonas ypatingai mėgstamas jaunų šeimų dėl patogios infrastruktūros, ramybės ir gamtos.

Gamta ir ramybė

Grynas oras, sutvarkyti parkai, miškai, trys šalia esantys ežerai su įrengtomis maudyklomis – tai viskas, ko reikia Jūsų ir Jūsų vaikų kokybiškam poilsiui.

Susisiekimas

Visai šalia namo įrengta viešojo transporto stotelė, esanti maršruto pradžioje. Vakarinio aplinkkelio dėka be vargo pasieksite kitus Vilniaus rajonus

Ekonomija

Butuose įrengtas centrinis autonominis šildymas, todėl ne tik taupysite išlaidas šildymui, bet ir pagal poreikius reguliuosite šildymo intensyvumą atskirose buto patalpose.

Apie viską pagalvota

Jūsų patogumui įrengsime 2 aukštų automobilių stovėjimo aikšteles.